Witamy na stronie naszego Biura Projektowego asx-bud

Jesteśmy firmą projektową od 2011 roku świadczącą usługi w zakresie projektowania budowlanego i technologicznego dla budownictwa mostowo–drogowego oraz specjalistycznych konstrukcji inżynierskich.

Dzięki bogatej wiedzy teoretycznej i praktycznej zdobytej podczas udziału w różnorodnych realizacjach, oraz wieloletniemu doświadczeniu podołamy z zaprojektowaniem każdej, nawet najbardziej skomplikowanej konstrukcji.

Ze względu na wielobranżowy charakter działalności biura, współpracujemy z doświadczonymi fachowcami branżowymi: architektami, projektantami instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych jak również geodetami i geologami. Nasi współpracownicy to osoby i firmy z długoletnim stażem w swojej dziedzinie, posiadające niezbędne uprawnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!

 

Twoja praca wypełni większość Twojego życia, jedynym sposobem aby osiągnąć satysfakcję jest wiara w to, że wykonujesz dobrą pracę. Jedyną drogą do wykonania dobrej pracy jest kochanie tego co się robi. Jeśli tego jeszcze nie znalazłeś – szukaj, nie rezygnuj. Kiedy poczujesz to w sercu będziesz wiedział, że to znalazłeś. – Steve Jobs